Zadzwoń i nawiąż współpracę 505 496 735

Title Image

Jak pracujemy

Strona główna  /  Jak pracujemy

Zakres realizowanych usług

Oferując Państwu swoje doświadczenie oraz pasje do tworzenia wnętrz proponuje różne możliwości współpracy w zakresie projektowania wnętrz prywatnych, a także komercyjnych. Poniżej przedstawione zostały podstawowe warianty, które także możemy elastycznie dopasować do Państwa oczekiwań.

Projekt wnętrza

Projekt wnętrza, zawsze jest indywidulanym opracowaniem, ze względu na różnice w projektowanej przestrzeni i rożne gusta. Oferujemy projekt dopasowany do konkretnego wnętrza i Inwestora, dlatego też forma i zakres opracowania wnętrza mogą być elastycznie modyfikowane. Najpopularniejszą formą projektu jest projekt kompleksowy. W jego skład wchodzą:

  • 2-3 koncepcje projektowe (plan funkcjonalno-przestrzenny) + korekta do uzyskania najlepszego rozwiązania.
  • wizualizacje fotorealistyczne wnętrza + korekty
  • dokumentacja techniczna
  • zestawienie materiałów + kosztorys robocizny np. zestawienie glazury, podłóg, ceramiki, kompletnego wyposażenia łazienki, mebli ruchomych, mebli tapicerowanych, opraw oświetleniowych, dodatków dekoracyjnych wraz z podaniem ilości do zamówienia oraz numerów katalogowych produktów.
  • wyceny prac wykończeniowych np. meble do zabudowy na zamówienie, rolety okienne, montaż klimatyzacji itd.

Projekt wnętrza pod klucz

Jest to usługa, kierowana do osób, które bardzo cenią swój czas i nie mają chęci ani czasu na wertowanie katalogów oraz chodzenie po salonach z wyposażeniem wnętrz. Na spotkaniach projektowych Państwo akceptują projekt tak jak w wersji projektu podstawowego i pozostawią naszej pracowni całkowity nadzór nad jego realizacją. To Zaprojektowana podpisuje umowy z wykonawcami prac wykończeniowych, nadzoruje przebieg inwestycji i oddaje inwestycje Inwestorowi w finalnej wersji. Taki rodzaj usług to ogromna odpowiedzialność związana z koordynacją prac oraz terminowością i dokładnością wykonanych etapów realizacji. Daje to jednak pracowni pełną kontrolę nad efektem finalnym, aby był taki jak zamierzony w projekcie.

Indywidualny projekt obrazu lub innej formy dekoracji

Dodatkową bardzo ciekawą usługą, jaką możemy zaproponować jest indywidualny projekt obrazu lub innej formy dekoracji. To propozycja dla osób, które mają już zaprojektowane wnętrze/ogród a chcieliby nadać mu jeszcze większej oryginalności i piękna poprzez odpowiednio dobrane dodatki.

Projekt obrazu lub grafiki/rzeźby zawiera następujące etapy:

  • projekt koncepcyjny formy dekoracji przedstawiony za pomocą między innymi: wizualizacji fotorelistycznych, miniatury obrazu, rysunków lub kolorowych szkiców. Głównym i nadrzędnym celem jest zaprojektowanie dekoracji dopasowanej ściśle do wnętrza, w którym będzie ona się znajdować.
  • wykonanie dekoracji, w przypadku obrazów i rzeźby wykonujemy osobiście lub zlecamy współpracującym artystom.

Skorzystaj z kompleksowej obsługi projektowania wnętrz!

Zacznijmy współpracę! Wystarczy skontaktować się z nami!

Poznaj etapy współpracy

To tylko kilka prostych kroków, aby zrealizować Twoje potrzeby i marzenia o własnym wnętrzu.

Etap 1

Wstępny wywiad

Poznanie Państwa potrzeb, gustu, oczekiwań.

Etap 2

Określenie aktualnego stanu

Pomiary, dokumentacja zdjęciowa oraz określenie budżetu inwestycji.

Etap 3

Ustalenie funkcji użytkowej

Kilka różnych wariantów rozwiązań funkcjonalnych wnętrza (rozmieszczenie funkcji pomieszczeń, ścian działowych, drzwi, elementów wyposażenia wnętrz) oraz szacunkowy kosztorys inwestycji

Etap 4

Koncepcja wizualna

Fotorealistyczna wizualizacja 3D do każdego pomieszczenia, która pomoże Państwu wyobrazić sobie końcowy efekt projektu.

Etap 5

Dokumentacja projektu

Utworzenie projektu zawierającego m.in. rzut budowlany, schemat instalacji elektrycznej, projekt podłóg, sufitów i ścian. Ponadto spis materiałów oraz kosztorys uwzględniający proponowane materiały i wyposażenie.

Najnowsze realizacje wnętrz

Nasze zrealizowane projekty wnętrz